Blaumann BL-5048 6-dielna sada nožov s mramorovým povrchom s keramickou škrabkou, noze, nože, kuchynske noze,  blok na noze, keramicke noze

Royalty Line RL-C4R 5-dílná sada nožů s keramickým povrchem a s keramickou škrabkou, 15cm, 13cm, 10cm, 7,5cm, červená

Royalty Line RL-MB5S 6-dílná sada nožů s mramorovým povrchem a s keramickou škrabkou, 20cm, 15cm, 13cm, 12cm, 9cm, černá


Vysoce kvalitní kuchyňské nerezové nože s čepelemi se speciální antibakteriální mramorovou povrchovou vrstvou a keramickou škrabkou. Velmi lehké nože s praktickou protiskluzovou ergonomickou rukojetí. Nože jsou šetrné k potravinám.

Běžná cena 416 Kč Akční cena 338 Kč 282 Kč
Na skladě

můžete mít 01.03.2024

Nákup po telefonu:+420 602 379 819

6 dílná sada nožů s mramorovým povrchem Royalty Line RL-MB5S. Vysoce kvalitní kuchyňské nerezové nože s čepelemi se speciální antibakteriální mramorovou povrchovou vrstvou a keramickou škrabkou. Velmi lehké nože s praktickou protiskluzovou ergonomickou plastovou rukojetí. Nože jsou šetrné k potravinám a čepele zůstávají velmi dlouho ostré. Nevhodné do myčky nádobí.

6 dílná sada nožů s mramorovým povrchem Royalty Line RL-MB5S je sada vysoce kvalitních kuchyňských nožů s čepelemi se speciální antibakteriální mramorovou povrchovou vrstvou a keramickou škrabkou. Nože jsou pružné, nízká hmotnost, velká odolnost proti korozi, nejostřejší, velmi přesné krájení potravin, zelenina a ovoce po nakrájení nehnědne a zachovává si své BIO hodnoty. Velmi lehké nože s praktickou protiskluzovou ergonomickou plastovou rukojetí zajistí profesionální krájení a snadné práci s noži. Čepele zůstávají velmi dlouho ostré při správném zacházení.

BIO keramická škrabka neobsahuje žádné kovové ionty, jako je tomu u ocelových nožů a vaše zelenina a ovoce zůstávají bez narušení, nezmění vůni, vzhled nebo chuť.

Návod k použití a údržbě: Před prvním použitím nože omyjte tekutým prostředkem na nádobí a houbičkou (nepoužívejte kovové nebo tvrdé houby). Nože s mramorovým povrchem jsou ideální pro řezání zeleniny, ovoce a masa. Používejte na dřevěné nebo plastové prkénku na krájení, nepoužívejte nože na tvrdých površích jako jsou mramor, kov nebo sklo. Po použití je omyjte běžným prostředkem na nádobí a houbičkou, vysušte je, aby si zachovaly dlouhodobě svou ostrost. Nepoužívejte k páčení. Nevhodné do myčky nádobí, myčka nádobí otupuje ostří. Chraňte před dětmi! Vyvarujte se puštění nože na podlahu, do umyvadla, není vhodný k házení atd., aby nedošlo k mechanickému poškození. Takové poškození nemůže být předmětem reklamace.

Ostření: při správném používání zůstávají čepele po dlouhou dobu ostré. Ostřete na speciálních ostřičích na nože, aby nedošlo ke zbroušení mramorové povrchové úpravy.

Obsah balení:

1x Nůž šéfkuchaře o délce čepele 20 cm

1x Nůž na krájení o délce čepele 15 cm

1x Zoubkovaný nůž na porcování chleba a pečiva o délce čepele 13 cm

1x Vykošťovací nůž o délce čepele 12 cm

1x Nůž na loupání ovoce o délce čepele 9 cm

1x Keramická škrabka na zeleninu a ovoce

 Klíčové vlastnosti:

  •     Sada nožů s mramorovým povrchem
  •     Na nožích nezůstávají skvrny
  •     Keramická škrabka na zeleninu a ovoce
  •     Antibakteriální čepel
  •     Lehčí krájení bez námahy
  •     Ergonomické protiskluzové plastové rukojeti
  •     Nože jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli s mramorou povrchovou úpravou

Parametry a specifikace:

Typ: Kuchyňské náčiní

Výrobce: Royalty Line

Model: RL-MB5S

Hmotnost: 0,730 kg

Barva: černá

Souprava obsahuje: 6ks

Materiál: nerezová ocel s mramorovým povrchem, ocel, keramika

Země původu: Čína


Parametry a specifikace

Více informací
Farbačerná
Počet ks v sadě6
ZnačkaRoyalty Line
Země původuČína
Více informací
Farbačerná
Počet ks v sadě6
ZnačkaRoyalty Line
Země původuČína
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Royalty Line RL-MB5S 6-dílná sada nožů s mramorovým povrchem a s keramickou škrabkou, 20cm, 15cm, 13cm, 12cm, 9cm, černá
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé