keramické nože, keramické nože sada, suprava nozov, suprava kuchynskych nozov

TIDAL TD-6675 5-dílná souprava nožů s keramickou škrabkou 20/13/9cm, červená

Royalty Line RL-C4R 5-dílná sada nožů s keramickým povrchem a s keramickou škrabkou, 15cm, 13cm, 10cm, 7,5cm, červená


Vysoce kvalitní kuchyňské nerezové nože s čepelemi se speciální antibakteriální keramickou povrchovou vrstvou a keramickou škrabkou. Velmi lehké nože s praktickou protiskluzovou ergonomickou rukojetí. Nože jsou šetrné k potravinám.

Běžná cena 665 Kč Akční cena 537 Kč 447 Kč
Na skladě

můžete mít 27.02.2024

Nákup po telefonu:+420 602 379 819

5 dílná sada nožů s keramickým povrchem Royalty Line RL-C4R. Vysoce kvalitní kuchyňské nerezové nože s čepelemi se speciální antibakteriální povrchovou vrstvou a keramickou škrabkou. Velmi lehké nože s praktickou protiskluzovou ergonomickou plastovou rukojetí. Nože jsou šetrné k potravinám a čepele zůstávají velmi dlouho ostré. Nevhodné do myčky nádobí.

5 dílná sada nožů s keramickým povrchem Royalty Line RL-C4R je sada vysoce kvalitních kuchyňských nožů s čepelemi se speciální antibakteriální povrchovou vrstvou a keramickou škrabkou. Nože jsou pružné, nízká hmotnost, velká odolnost proti korozi, nejostřejší, velmi přesné krájení potravin, zelenina a ovoce po nakrájení nehnědne a zachovává si své BIO hodnoty. Velmi lehké nože s praktickou protiskluzovou ergonomickou plastovou rukojetí zajistí profesionální krájení a snadné práci s noži. Čepele zůstávají velmi dlouho ostré při správném zacházení.

BIO keramická škrabka neobsahuje žádné kovové ionty, jako je tomu u ocelových nožů a vaše zelenina a ovoce zůstávají bez narušení, nezmění vůni, vzhled nebo chuť.

Návod k použití a údržbě: Před prvním použitím nože omyjte tekutým prostředkem na nádobí a houbičkou (nepoužívejte kovové nebo tvrdé houby). Nože jsou ideální pro řezání zeleniny, ovoce a masa. Používejte na dřevěné nebo plastové prkénku na krájení, nepoužívejte nože na tvrdých površích jako jsou mramor, kov nebo sklo. Po použití je omyjte běžným prostředkem na nádobí a houbičkou, vysušte je, aby si zachovaly dlouhodobě svou ostrost. Nepoužívejte k páčení. Nevhodné do myčky nádobí, myčka nádobí otupuje ostří. Chraňte před dětmi! Vyvarujte se puštění nože na podlahu, do umyvadla, není vhodný k házení atd., aby nedošlo k mechanickému poškození. Takové poškození nemůže být předmětem reklamace.

Ostření: při správném používání zůstávají čepele po dlouhou dobu ostré. Ostřete na speciálních ostřičích na nože, aby nedošlo ke zbroušení mramorové povrchové úpravy.

Obsah balení:

1x Nůž šéfkuchaře

1x Multifunkční nůž

2x Nůž na loupání ovoce

1x Keramická škrabka na zeleninu a ovoce

 Klíčové vlastnosti:

  •     Sada nožů s keramickým povrchem
  •     Na nožích nezůstávají skvrny
  •     Keramická škrabka na zeleninu a ovoce
  •     Antibakteriální čepel
  •     Lehčí krájení bez námahy
  •     Ergonomické protiskluzové plastové rukojeti

Parametry a specifikace:

Typ: Kuchyňské náčiní

Výrobce: Royalty Line

Model: RL-C4R

Hmotnost: 0,560 kg

Barva: červená, bílá

Souprava obsahuje: 5 ks

Země původu: Čína


Parametry a specifikace

Více informací
Farbačervená
Počet ks v sadě5
Materiálnerezavějící ocel
ZnačkaRoyalty Line
Země původuČína
Více informací
Farbačervená
Počet ks v sadě5
Materiálnerezavějící ocel
ZnačkaRoyalty Line
Země původuČína
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Royalty Line RL-C4R 5-dílná sada nožů s keramickým povrchem a s keramickou škrabkou, 15cm, 13cm, 10cm, 7,5cm, červená
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé