Lycrove pancuchy, damske pancusky, dámske pančuchové nohavice

Fiore KLARA Dámské lycrové punčochy 20 DEN, Black

Pančuchové nohavice, damske pancuchy, damske pancusky

Fiore OLGA Dámské punčochy 100 DEN black

Fiore SECRET Dámské vzorované punčochy 20 DEN black


Dámské punčochy Fiore SECRET pro vaše nožky! Elegantní punčochy vyrobené technologií pevné struktury, která zajišťuje pevnost, pohodlnost a pružnost. Neviditelná zpevněná špice a vložený bavlněný klín s plochými švy. Pro všechny příležitosti.

Již od 78 Kč 65 Kč Běžná cena 112 Kč
Na skladě
Zobrazit očekávané datum dodání podle velikosti
Nákup po telefonu:+420 602 379 819

Svůdné a zároveň elegantní nohy díky dámským luxusním punčochám Fiore SECRET. Dodají vám neuvěřitelný sexappeal, nádech tajemna i dráždivosti zároveň. Pro všechny příležitosti.

Jak říká i společenský bonton, dáma by nikdy neměla být viděna na veřejnosti bez punčoch, proto zvýrazněte svou ženskost které nikdo neodolá. Luxusní punčošky prestižní značky dodají sexappeal a sebevědomí každé ženě.

Výrobce Fiore

Jedna z největších a nejdynamičtěji rozvíjejících se firem v Evropě v průmyslu punčoch. V posledních letech byla společnost čtyřikrát oceněna v celostátní soutěži Gazelle.

 V kolekci FIORE naleznete punčochy, samodržky, legíny, podkolenky i ponožky. Jsou vhodné pro všechny příležitosti, na běžné nošení, do práce, společenské události nebo pro sexy chvíle s partnerem.

Od svého založení v roce 1998, vyrábí produkty, které kombinují vysokou kvalitu a přijatelné ceny. Fiore je také jedním z prvních evropských výrobců punčochového zboží, které bylo vydáno osvědčení o systému managementu jakosti ISO 9001. ISO 9001 je nejkomplexnější standardní krytí, produktový design, výroba, dodávka, marketing a prodej.

Punčošky Fiore najdete v každém dobrém obchodě na Slovensku, v Čechách a v dalších 40 zemích po celém světě. Fiore myslí na všechny!

Co znamená označení DEN (Denier)? Najdete ho na každé krabičce. Je to vlastně síla použitého textilního vlákna - udává, zda jsou silonky jemné (nižší hodnoty), nebo silné, méně průhledné (vyšší hodnoty). Fyzikální je denier definován jako váha devíti kilometrů příze v gramech. Například běžně ženy nosí punčochové kalhoty s jemností 15 a 20 den, 40 den jsou silnější a nosí se spíše v chladnějších měsících.

Klíčové vlastnosti:

  • Dámské punčochy
  • Dámské punčošky jsou elegantní a sexy zároveň
  • Dámské punčochy na zimu jsou šité plochým švem
  • Zaručují pevnost, pohodlnost a pružnost

Péče a čištění: Je třeba věnovat zvláštní pozornost základním podmínkám údržby, které jsou stanoveny výrobci. Jsou znázorněny grafickými symboly na etiketě nebo visačce každého výrobku.

Parametry a specifikace:

Výrobce: Fiore

Model: SECRET

Určeno pro: Ženy

Materiál: 88% POLYAMID, 12% ELASTAN

Barva: černá


Parametry a specifikace

Více informací
Určenídívčí, dámské
Farbačerná
Materiál88% polyamid, 12% elastan
ZnačkaFiore
Více informací
Určenídívčí, dámské
Farbačerná
Materiál88% polyamid, 12% elastan
ZnačkaFiore
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fiore SECRET Dámské vzorované punčochy 20 DEN black
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé