Pančuchové nohavice, damske pancuchy, damske pancusky

Fiore SANDRA Dámské lycrové punčochy 15 DEN smoky

Damske pancusky, dámske pančuchové nohavice, pancucha

Fiore SANDRA Dámské lycrové punčochy 15 DEN, Beige

Fiore SANDREA Dámské lycrové punčochy 15 DEN, Natural


Luxusní hladké dámské punčochy Fiore SANDREA 15 DEN jsou punčochové lycrové kalhoty vyrobené za pomoci nové 3D technologie, která prodlužuje jejich životnost. 86% polyamid, 14% elastan. Zpevněná špice a vložený bavlněný klín (3,4,5).

Již od 62 Kč 52 Kč Běžná cena 130 Kč
Na skladě
Zobrazit očekávané datum dodání podle velikosti
Nákup po telefonu:+420 602 379 819

Luxusní hladké dámské punčochy Fiore SANDREA 15 DEN jsou ideální dárek pro ženy! Punčochové lycrové kalhoty jsou vyrobeny za pomoci nové 3D technologie, která prodlužuje jejich životnost. Elegantní lycrové punčochy vyrobené technologií pevné struktury, která zajišťuje pevnost, pohodlnost a pružnost. Vaše nohy v nich budou vypadat elegantně a sexy.

Materiál je 86% polyamid, 14% elastan. Dámské punčochové kalhoty mají zpevněnou špici a vložený bavlněný klín (3,4,5). Vhodné pod společenské šaty, sukně, plesové šaty.

Svůdné a zároveň elegantní nohy díky punčochám. Dodají vám neuvěřitelný sexappeal, nádech tajemna i dráždivosti zároveň.

Jak říká i společenský bonton, dáma by nikdy neměla být viděna na veřejnosti bez punčoch, proto zvýrazněte svou ženskost které nikdo neodolá. Luxusní lycrové punčošky prestižní značky Fiore dodají sexappeal a sebevědomí každé ženě.

Výrobce Fiore

Jedna z největších a nejdynamičtěji rozvíjejících se firem v Evropě v průmyslu punčoch. V posledních letech byla společnost čtyřikrát oceněna v celostátní soutěži Gazelle, získala řadu grantů v rámci evropského programu - UNIE PRO podnikatelský program KONKURENCESCHOPNOSTI, které byly přiděleny na rozšíření a zlepšení výroby.

Od svého založení v roce 1998, vyrábí produkty, které kombinují vysokou kvalitu a přijatelné ceny. Plně automatizovaný, elektronicky řízený výrobní proces, profesionální tým odborníků, projektantů, inženýrů, dodavatelů a moderní, neustále modernizovaný strojový park umožňuje nabídnout zákazníkům výrobky nejvyšší kvality, které splňují jejich očekávání.

Fiore je také jedním z prvních evropských výrobců punčochového zboží, které bylo vydáno osvědčení o systému managementu jakosti ISO 9001. ISO 9001 je nejkomplexnější standardní krytí, produktový design, výroba, dodávka, marketing a prodej.

Punčošky Fiore najdete v každém dobrém obchodě na Slovensku, v Čechách a v dalších 40 zemích po celém světě

Co znamená označení DEN (Denier)? Najdete ho na každé krabičce. Je to vlastně síla použitého textilního vlákna - udává, zda jsou silonky jemné (nižší hodnoty), nebo silné, méně průhledné (vyšší hodnoty). Fyzikální je denier definován jako váha devíti kilometrů příze v gramech. Například běžně ženy nosí punčochové kalhoty s jemností 15 a 20 den, 40 den jsou silnější a nosí se spíše v chladnějších měsících.

Údržba a praní produktu:

Silonky je třeba věnovat zvláštní pozornost v rámci jejich údržby, které jsou stanoveny výrobci. Jsou znázorněny grafickými symboly na etiketě nebo visačce každého výrobku.

Klíčové vlastnosti:

  • Dámské punčošky
  • Lycrové
  • Zpevněná špice
  • Bavlněný klín (3,4,5)
  • Svůdné a elegantní
  • Dámské silonky od předního výrobce Fiore

Parametry a specifikace:

Značka: Fiore

Model: SANDREA 

Barva: natural

Materiál: 86% polyamid, 14% elastan

Země původu: EU


Parametry a specifikace

Více informací
Typelegantní, hladké, klasické, luxusní, společenské
Druhklasické
Farbabéžová
Materiál86% polyamid, 14% elastan
ZnačkaFiore
Více informací
Typelegantní, hladké, klasické, luxusní, společenské
Druhklasické
Farbabéžová
Materiál86% polyamid, 14% elastan
ZnačkaFiore
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fiore SANDREA Dámské lycrové punčochy 15 DEN, Natural
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé