Fiore PAULA Dámské punčochy 40 DEN, laguna

Fiore PAULA Dámské punčochy 40 DEN, laguna

Fiore SANDRINE-LN-4003 20 DEN Samodržící punčochy, light natural

Fiore SANDRINE-LN-4003 20 DEN Samodržící punčochy, light natural

Fiore PAULA Dámské punčochy 40 DEN, midnight blue


Luxusní hladký Fiore PAULA Dámske punčoch 40 den, midnight blue, ideální dárek pro ženy! Punčochy jsou vyrobeny z kvalitního mikrovlákna s pomocí nové 3D technologie, která prodlužuje jejich životnost. Materiál je 86% polyamid, 14% elastan. Neviditelný zesílený hrot a vestavěný bavlněný klín (3, 4). Vhodný pro party, šaty, sukně, plesové šaty.

Již od 101 Kč 84 Kč Běžná cena 135 Kč
Na skladě
Zobrazit očekávané datum dodání podle velikosti
Nákup po telefonu:+420 602 379 819

Zvodní a elegantní nohy díky Fiore PAULA Ladies 40 DEN v barvě midnight blue. Dávají vám neuvěřitelné sexappeal, dotek záhad a podrážděnosti současně. Elegantní punčochy jsou vyrobeny z pevných struktur, které poskytují sílu, pohodlí a flexibilitu a kvalitní mikrovlákno, které prodlužuje jejich životnost.

Jak říká spoločenský bonton, dáma by nikdy neměla být viděna na veřejnosti bez kalhot, tak zvýrazněte svou ženskost, že nikdo nemůže odolat. Luxusní Fiore Punčochové doplňují sexappeal a sebevědomí každé ženě.

Výrobce Fiore
Jedna z největších a nejdynamičtějších firem v Evropě v oblasti palačinek. V posledních letech byla společnost udělena čtyřikrát v celostátní soutěži Gazelle.

Sbírka FIORE obsahuje punčochy, ponožky, legíny, ponožky a ponožky. Jsou vhodné pro všechny příležitosti, pro běžné nošení, pro práci, pro společenské akce nebo pro sexy chvíle s partnerem.

Od svého založení v roce 1998 vyrábí výrobky, které kombinují kvalitní a cenově dostupné ceny. Fiore je také jedním z prvních evropských výrobců punčochových výrobků, které jsou certifikovány systémem řízení jakosti ISO 9001. ISO 9001 je nejkomplexnějším standardním krytem, ​​designem produktu, výrobou, dodávkou, marketingem a prodejem.
Panorušky Fiore najdete v každém dobrém obchodě na Slovensku, v Čechách a dalších 40 zemích po celém světě. Fiore si to všechno myslí!

Co znamená DEN (Denier)? Najdete ji na každém poli. Je to vlastně síla použitého textilního vlákna - znamená to, zda jsou nylony jemné (nižší hodnoty) nebo silnější, méně průhledné (vyšší hodnoty). Fyzikální je denier definovaný jako hmotnost devíti kilometrů příze v gramech. Například obyčejné ženy nosí punčochové kalhoty tloušťky 15 a 20 DEN, 40 DEN jsou silnější a nosí se spíše v chladnějších měsících.

Klíčové vlastnosti:

Známý výrobce Fiore
Vyrobeno z kvalitního mikrovlákna
Vložený bavlněný klín (3, 4)
Neviditelná zpevněná špice, pata bez vyztužení.
Elegantní a sexy
Různé barevné odstíny a velikosti
Hladká a silnější struktura tkaniny.
Zaručují pevnost, komfort a flexibilitu a dlouhou životnost

Údržba a mytí:

Zvláštní pozornost by měla být věnována základním podmínkám údržby stanoveným výrobci. Jsou reprezentovány grafickými symboly na štítku nebo štítku každého produktu.

Parametry a specifikace:

Typ: Hladké punčochy

Výrobce: Fiore

Model: PAULA

Určeno pro: Ženy

Materiál: 86% POLYAMID, 14% ELASTAN

Tloušťka: 40 DEN

Hmotnost: 0,068 kg

Země původu: Polsko


Parametry a specifikace

Více informací
Farbamodrá
Materiál86% polyamid, 14% elastan
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Průsvitnost40 DEN
Více informací
Farbamodrá
Materiál86% polyamid, 14% elastan
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Průsvitnost40 DEN
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fiore PAULA Dámské punčochy 40 DEN, midnight blue
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé