Fiore SANDRINE-BLK-4003 20 DEN Samodržící punčochy, černá

Fiore SANDRINE-BLK-4003 20 DEN Samodržící punčochy, černá

Fiore PAULA Dámské punčochy 40 DEN, hollywood red

Fiore PAULA Dámské punčochy 40 DEN, hollywood red

Fiore PAULA Dámské punčochy 40 DEN, autumn green


Luxusní hladký Fiore PAULA Dámske punčochy 40 DEN, autumn green, ideální dárek pro ženy! Punčochy jsou vyrobeny z kvalitního mikrovlákna s pomocí nové 3D technologie, která prodlužuje jejich životnost. Materiál je 86% polyamid, 14% elastan. Neviditelný zesílený hrot a vestavěný bavlněný klín (3, 4). Vhodný pro party, šaty, sukně, plesové šaty.

Již od 101 Kč 84 Kč Běžná cena 135 Kč
Na skladě
Zobrazit očekávané datum dodání podle velikosti
Nákup po telefonu:+420 602 379 819

Zvodní a elegantní nohy díky Fiore PAULA 40 DEN v barvě autumn green. Dávají vám neuvěřitelné sexappeal, dotek záhad a podrážděnosti současně. Elegantní punčochy jsou vyrobeny z pevných struktur, které poskytují sílu, pohodlí a flexibilitu a kvalitní mikrovlákno, které prodlužuje jejich životnost.

Jak říká spoločenský bonton, dáma by nikdy neměla být viděna na veřejnosti bez kalhot, tak zvýrazněte svou ženskost, že nikdo nemůže odolat. Luxusní Fiore Punčochové doplňují sexappeal a sebevědomí každé ženě.

Výrobce Fiore
Jedna z největších a nejdynamičtějších firem v Evropě v oblasti palačinek. V posledních letech byla společnost udělena čtyřikrát v celostátní soutěži Gazelle.

Sbírka FIORE obsahuje punčochy, ponožky, legíny, ponožky a ponožky. Jsou vhodné pro všechny příležitosti, pro běžné nošení, pro práci, pro společenské akce nebo pro sexy chvíle s partnerem.

Od svého založení v roce 1998 vyrábí výrobky, které kombinují kvalitní a cenově dostupné ceny. Fiore je také jedním z prvních evropských výrobců punčochových výrobků, které jsou certifikovány systémem řízení jakosti ISO 9001. ISO 9001 je nejkomplexnějším standardním krytem, ​​designem produktu, výrobou, dodávkou, marketingem a prodejem.
Panorušky Fiore najdete v každém dobrém obchodě na Slovensku, v Čechách a dalších 40 zemích po celém světě. Fiore si to všechno myslí!

Co znamená DAY (Denier)? Najdete ji na každém poli. Je to vlastně síla použitého textilního vlákna - znamená to, zda jsou nylony jemné (nižší hodnoty) nebo silnější, méně průhledné (vyšší hodnoty). Fyzikální je denier definovaný jako hmotnost devíti kilometrů příze v gramech. Například obyčejné ženy nosí punčochové kalhoty v 15 a 20 dnech, o 40 dní silnější a opotřebované dříve v chladnějších měsících.

Klíčové vlastnosti:

  • Známý výrobce Fiore
  • Vyrobeno z kvalitního mikrovlákna
  • Vložený bavlněný klín (3, 4)
  • Neviditelná zpevněná špice, pata bez vyztužení.
  • Elegantní a sexy
  • Různé barevné odstíny a velikosti
  • Hladká a silnější struktura tkaniny.
  • Zaručují pevnost, komfort a flexibilitu a dlouhou životnost

Údržba a mytí:

Zvláštní pozornost by měla být věnována základním podmínkám údržby stanoveným výrobci. Jsou reprezentovány grafickými symboly na štítku nebo štítku každého produktu.

Parametry a specifikace:

Typ: Hladké punčochy

Výrobce: Fiore

Model: PAULA

Určeno pro: Ženy

Materiál: 86% POLYAMID, 14% ELASTAN

Tloušťka: 40 dní

Hmotnost: 0,068 kg

Země původu: Polsko


Parametry a specifikace

Více informací
Farbazelená
Materiál86% polyamid, 14% elastan
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Průsvitnost40 DEN
Více informací
Farbazelená
Materiál86% polyamid, 14% elastan
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Průsvitnost40 DEN
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fiore PAULA Dámské punčochy 40 DEN, autumn green
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé