FIORE Dámské elastické legíny FARIDA 60 DEN

FIORE Dámské elastické legíny FARIDA 60 DEN

Fiore MILENA 20 DEN Samodržící punčochy Poudre


Samodržící punčochy Fiore MILENA 20 DEN jsou svůdné a elegantní. Dodají sexappeal, nádech tajemna i dráždivosti zároveň. Ukončené vysokou elegantní krajkou se silikonem, který zabraňuje srolování punčoch. Tloušťka je 20 DEN.

Samodržící punčochy Fiore MILENA 20 DEN jsou elegantní a svůdné punčošky vyrobené technologií pevné struktury, která zajišťuje pevnost, pohodlnost a pružnost. Vaše nohy v nich budou vypadat elegantně a sexy. Smyslným prvkem je ukončení vysokou elegantní krajkou s 2 silikonovými pásky, které zabraňují srolování punčoch. Jak říká i společenský bonton, dáma by nikdy neměla být viděna na veřejnosti bez punčoch. Proto zvýrazněte svou ženskost, které nikdo neodolá. Luxusní samodržící punčošky MILENA s krajkou prestižní značky Fiore dodají sexappeal a sebevědomí každé ženě.

Upozornění:

Na praní používejte jemný, prací prostředek, nepoužívejte aviváž a prostředky obsahující bělidla. Dodržujte prací symboly uvedené na výrobku. Nečistěte chemicky.

Punčochy používejte na pokožku umytou jemným mýdlem a vodou, aby byla odstraněna mastnota z pokožky. Nepoužívejte žádné tělová mléka, krémy, pudry nebo oleje. Nepoužívejte na otevřené rány, poškozenou nebo spálenou pokožku.

Výrobce Fiore

Jedna z největších a nejdynamičtěji rozvíjejících se firem v Evropě v průmyslu punčoch. V posledních letech byla společnost čtyřikrát oceněna v celostátní soutěži Gazelle, získala řadu grantů v rámci evropského programu - UNIE PRO podnikatelský program KONKURENCE SCHOPNOSTI, které byly přiděleny na rozšíření a zlepšení výroby.

Od svého založení v roce 1998, vyrábí produkty, které kombinují vysokou kvalitu a přijatelné ceny. Plně automatizovaný, elektronicky řízený výrobní proces, profesionální tým odborníků, projektantů, inženýrů, dodavatelů a moderní, neustále modernizovaný strojový park umožňuje nabídnout zákazníkům výrobky nejvyšší kvality, které splňují jejich očekávání.

Fiore je také jedním z prvních evropských výrobců punčochového zboží, které bylo vydáno osvědčení o systému managementu jakosti ISO 9001. ISO 9001 je nejkomplexnější standardní krytí, produktový design, výroba, dodávka, marketing a prodej.
Punčošky Fiore najdete v každém dobrém obchodě na Slovensku, v Čechách a v dalších 40 zemích po celém světě.

Klíčové vlastnosti:

  • Samodržící punčochy
  • Punčochové kalhoty od renomovaného výrobce
  • Dámské punčošky jsou svůdné a elegantní
  • Dámské punčochové kalhoty jsou zakončeny navrchu krajkou
  • Punčochy dámské mají 2 silikonové pásy proti srolování
  • Luxusní dámské punčochy jsou pevné, pohodlné a pružnéSkvělé jako punčochy do společnosti

Parametry a specifikace:

Značka: Fiore

Model: MILENA

Barva: poudre

Tloušťka punčoch: 20 DEN

Punčochy velikosti:

2 - 158-164 cm

3 - 164-170 cm

4 - 170-176 cm


Parametry a specifikace

Více informací
Typelegantní, hladké, klasické, luxusní, průhledné, společenské
Druhnadkolenky, samodržící
Farbabéžová
Materiál86% polyamid, 14% elastan
ZnačkaFiore
Více parametrů
Více informací
Typelegantní, hladké, klasické, luxusní, průhledné, společenské
Druhnadkolenky, samodržící
Farbabéžová
Materiál86% polyamid, 14% elastan
ZnačkaFiore
Průsvitnost20 DEN
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fiore MILENA 20 DEN Samodržící punčochy Poudre
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé