Pančuchové nohavice, damske pancuchy, damske pancusky, damske pančuchy teple

Fiore MEDICA 20 Dámské punčochy anticelulitidní 20 DEN, BLACK

detské pančuchy, detské pančuchy na traky, detské pančušky

Fiore ZUZA Dětské vzorované punčochy 60 DEN, červená

Fiore MEDICA 20 Dámské punčochy anticelulitidní 20 DEN, NATURAL


Dámské anticelulitidní punčochy Fiore MEDICA 20 pro vaše nožky! Elegantní punčochy vyrobené technologií pevné struktury, která zajišťuje pevnost, pohodlnost a pružnost. Účinné proti pomerančové kůži.

Svůdné a zároveň elegantní nohy díky dámským anticelulitidní punčochám Fiore MEDICA 20. Dodají vám neuvěřitelný sexappeal, nádech tajemna i dráždivosti zároveň.

Jsou účinnou zbraní v boji proti pomerančové kůži, díky svému materiálovému složení. Dokonalý pomocník v boji proti celulitidě! Šikmo tkané vlákna během nošení jemně korigují a napínají kůži, čímž pomáhají zlepšovat prokrvení nohou a odstraňují celulitidu.

Jak říká i společenský bonton, dáma by nikdy neměla být viděna na veřejnosti bez punčoch, proto zvýrazněte svou ženskost které nikdo neodolá. Luxusní punčošky prestižní značky dodají sexappeal a sebevědomí každé ženě.

Výrobce Fiore

Jedna z největších a nejdynamičtěji rozvíjejících se firem v Evropě v průmyslu punčoch. V posledních letech byla společnost čtyřikrát oceněna v celostátní soutěži Gazelle.

 V kolekci FIORE naleznete punčochy, samodržky, legíny, podkolenky i ponožky. Jsou vhodné pro všechny příležitosti, na běžné nošení, do práce, společenské události nebo pro sexy chvíle s partnerem.

Od svého založení v roce 1998, vyrábí produkty, které kombinují vysokou kvalitu a přijatelné ceny. Fiore je také jedním z prvních evropských výrobců punčochového zboží, které bylo vydáno osvědčení o systému managementu jakosti ISO 9001. ISO 9001 je nejkomplexnější standardní krytí, produktový design, výroba, dodávka, marketing a prodej.

Punčošky Fiore najdete v každém dobrém obchodě na Slovensku, v Čechách a v dalších 40 zemích po celém světě. Fiore myslí na všechny!

Co znamená označení DEN (Denier)? Najdete ho na každé krabičce. Je to vlastně síla použitého textilního vlákna - udává, zda jsou silonky jemné (nižší hodnoty), nebo silné, méně průhledné (vyšší hodnoty). Fyzikální je denier definován jako váha devíti kilometrů příze v gramech. Například běžně ženy nosí punčochové kalhoty s jemností 15 a 20 den, 40 den jsou silnější a nosí se spíše v chladnějších měsících.

Klíčové vlastnosti:

  • Dámské punčochy
  • Dámské anticelulitidní punčošky
  • Šikmo tkané vlákna
  • Zaručují pevnost, pohodlnost a pružnost

Péče a čištění: Je třeba věnovat zvláštní pozornost základním podmínkám údržby, které jsou stanoveny výrobci. Jsou znázorněny grafickými symboly na etiketě nebo visačce každého výrobku.

Parametry a specifikace:

Výrobce: Fiore

Model: MEDICA 20

Určeno pro: Ženy

Tloušťka: 20 DEN

Barva: natural

Materiál: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna

Země původu: Polsko


Parametry a specifikace

Více informací
Farbabéžová
Materiál79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Více informací
Farbabéžová
Materiál79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fiore MEDICA 20 Dámské punčochy anticelulitidní 20 DEN, NATURAL
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé