FIORE Dámské elastické legíny FARIDA 60 DEN

FIORE Dámské elastické legíny FARIDA 60 DEN

Fiore Comfort 40 stahující a podporující punčochy 40DEN, Natural


Punčocháče Fiore Comfort 40 M5101, jemně stáhnou oblast břicha, hýždí a stehen. Podporují krevní oběh a brání otokům, dávají pocit lehkosti. Vyrobené jsou z patentovaných vláken LYCRA Energize. Tloušťka punčoch je 40DEN. Díky technologii Silver Fresh, pokožka zůstává suchá a svěží, nepříjemný problém růstu bakterií a plísní stává minulostí. Vhodné pod společenské šaty i na každodenní nošení. Bez zesílené špice.

Punčocháče Fiore Comfort 40, velmi jemně stáhnou oblast břicha, hýždí a stehen. Vyrobené jsou z patentovaných vláken LYCRA Energize, podporují krevní oběh a brání otokům, dávají pocit lehkosti. Díky technologii Silver anti-bacterial, pokožka zůstává suchá a svěží, nepříjemný problém růstu bakterií a plísní stává minulostí. Vhodné pod společenské šaty i na každodenní nošení. Tvarující punčochy jsou bez zesílené špice a vhodné jsou i do bot s otevřenou špičkou. Elegantní punčochy jsou vyrobeny technologií pevné struktury, která zajišťuje pevnost, pohodlnost a pružnost. Velikosti 3 a 4 mají vložený bavlněný klín s plochými švy.

Výrobce Fiore
Jedna z největších a nejdynamičtěji rozvíjejících se firem v Evropě v průmyslu punčoch. V posledních letech byla společnost čtyřikrát oceněna v celostátní soutěži Gazelle

Od svého založení v roce 1998, vyrábí produkty, které kombinují vysokou kvalitu a přijatelné ceny. Fiore je také jedním z prvních evropských výrobců punčochového zboží, které bylo vydáno osvědčení o systému managementu jakosti ISO 9001. ISO 9001 je nejkomplexnější standardní krytí, produktový design, výroba, dodávka, marketing a prodej.

Punčošky Fiore najdete v každém dobrém obchodě na Slovensku, v Čechách a v dalších 40 zemích po celém světě. Fiore myslí na všechny!

Co znamená označení DEN (Denier)? Najdete ho na každé krabičce. Je to vlastně síla použitého textilního vlákna - udává, zda jsou silonky jemné (nižší hodnoty), nebo silné, méně průhledné (vyšší hodnoty). Fyzikální je denier definován jako váha devíti kilometrů příze v gramech. Například běžně ženy nosí punčochové kalhoty s jemností 15 a 20 den, 40 den jsou silnější a nosí se spíše v chladnějších měsících.

Klíčové vlastnosti:

  •     Renomovaný výrobce Fiore
  •     LYCRA Energize podporuje krevní oběh a brání otokům
  •     Technologie Silver Fresh
  •     Jemně stahující a zároveň sexy.
  •     Neviditelná špice, pata bez zesílení.
  •     Šité plochým švem.
  •     Různé barevné odstíny a velikosti
  •     Zaručují pevnost, pohodlnost a pružnost.

Údržba a praní produktu:

Je třeba věnovat zvláštní pozornost základním podmínkám údržby, které jsou stanoveny výrobci. Jsou znázorněny grafickými symboly na etiketě nebo visačce každého výrobku.

Parametry a specifikace:

Typ: Stahující punčochy

Výrobce: Fiore

Model: Comfort 40, M 5101

Určeno pro: Ženy

Složení: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna.

Tloušťka: 40 DEN

Hmotnost: 0,07 kg


Parametry a specifikace

Více informací
Druhtablety
Farbabéžová
Materiál79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Více informací
Druhtablety
Farbabéžová
Materiál79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fiore Comfort 40 stahující a podporující punčochy 40DEN, Natural
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé