-19%

TFY SE.8703 Indiánský hrací stan pro děti, TÍPÍ dětský stan, šedý

Indiánský hrací stan pro děti, TÍPÍ dětský stan TFY SE.8703 nejen na zahradu ale i do interiéru. Dětský stan teepee, snadná manipulace s rozložením a složením. Stan pro děti je vhodný již pro malé dětičky od 3 let.
Kód: 75394
EAN: 5902802912053

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 2 635,61 Kč

Akciová cena 2 133,11 Kč

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily
Indiánský hrací stan pro děti, TÍPÍ dětský stan TFY SE.8703 nejen na zahradu ale i do interiéru. Dětský stan teepee, snadná manipulace s rozložením a složením. Stan pro děti je vhodný již pro malé dětičky od 3 let. Prostornost stanu poskytuje Vašemu děťátku osobní prostor a svůj dětský koutek, který každé dítě potřebuje. Dítě se unese svou představivostí a na malou chvíli se z nich stanou praví indiáni.

Podložka - vyrobená z bavlny, je naplněna načechranou netkanou textilií 400g, která se izoluje od studené podlahy, takže můžeme stan postavit venku.
Jednoduchá montáž - stan se vyznačuje nekomplikovanou a rychlou montáží; nevyžaduje technické zkušenosti ani dodatečné nástroje; rám se skládá ze 4 tyčinek s průměrem 22 mm a délkou 180 cm (8 tyčinek s délkou 60 cm, dva sloupy kombinují na 180 cm). Tyče jsou hladké, takže jsou bezpečné, nezpůsobují otvory. Stan je vybaven konektory "Plug and Play", které vám umožní postavit stan a vzít ho kamkoli budete chtít - na terase, zahradě, parku nebo rodině. Po montáži zabírá souprava velmi málo místa, díky čemuž skladování není problém.

3 polštáře - v soupravě jsou 3 polštáře, naplněné silikonovou kuličkou, díky čemuž jsou měkké a pohodlné pro batole. Kromě toho má stan okno se žaluzií, kterou lze svinout. Vstup do stanu je možné svinout a svázat, což usnadňuje dítěti dostat se dovnitř a ven z tipi.

Velikost - velikost domu umožňuje být současně několika dětmi nebo dát do středu mnoha maskotů, polštářů nebo jiného příslušenství, které zajišťuje pohodlí a spokojenost s používáním. Stan ve skandinávském stylu dokonale zapadne do každého interiéru.

Obsah balení:

1x plátno
4x drevené tyče
3x polštáře

 Klíčové vlastnosti:

  •     Indiánský hrací stan pro děti, TÍPÍ dětský stan
  •     Prostorný pro děti
  •     Opětovné složení do obalu
  •     Vhodný do interiéru a exteriéru
  •     Rozměry 115 x115 x 180cm

Parametry a specifikace:

Typ: Dětský stan

Model: SE.8703

Výrobce: TFY

Materiál: bavlna, dřevo

Věk: od 9 měsíců

Certifikáty: CE, EN 71

Materiál: bavlna + dřevo

Rozměry (délka / šířka / výška): 115 x115 x 180cm

Tloušťka podložky: cca 2 cm

Tloušťka průměr tyčí: 22 mm

Rrozmery polštáře (délka / šířka): 27 x 27cm

Hmotnost: 4,4 kg

Rozměry balení: průměr 90 x 30 x 24 cm

 Barva: šedá

 Země původu: Polsko
Další informace
Další informace
Barva šedá
Materiál dřevo
Země původu Čína
Recenze
Napište vlastní recenzi
Recenzujete: TFY SE.8703 Indiánský hrací stan pro děti, TÍPÍ dětský stan, šedý
Štítky produktu
Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').