FIORE Dámské elastické legíny FARIDA 60 DEN

FIORE Dámské elastické legíny FARIDA 60 DEN

Fiore KLARA Dámské lycrové punčochy 20 DEN, Natural


Luxusní hladké dámské punčochy Fiore KLARA 20 DEN jsou punčochové lycrové kalhoty vyrobené za pomoci nové 3D technologie, která prodlužuje jejich životnost. 85% polyamid, 13% elastan, 2% bavlna. Neviditelná zpevněná špice a vložený bavlněný klín (3,4,5).

Luxusní hladké dámské punčochy Fiore KLARA 20 DEN jsou ideální dárek pro ženy! Punčochové lycrové kalhoty jsou vyrobeny za pomoci nové 3D technologie, která prodlužuje jejich životnost. Ele-Gant lycrové punčochy vyrobené technologií pevné struktury, která zajišťuje pevnost, pohodlnost a pružnost. Vaše nohy v nich budou vypadat elegantně a sexy.

Dámské punčochové kalhoty mají neviditelnou zpevněnou špici a vložený bavlněný klín (3,4,5). Vhodné pod společenské šaty, sukně, plesové šaty.

Svůdné a zároveň elegantní nohy díky punčochám. Dodají vám neuvěřitelný sexappeal, nádech tajemna i dráždivosti zároveň.

Jak říká i společenský bonton, dáma by nikdy neměla být viděna na veřejnosti bez punčoch, proto zvýrazněte svou ženskost které nikdo neodolá. Luxusní lycrové punčošky prestižní značky Fiore dodají sexappeal a sebevědomí každé ženě.

Tento typ punčoch je lze nosit i bez spodního prádla, díky jejich provedení.

Výrobce Fiore

Jedna z největších a nejdynamičtěji rozvíjejících se firem v Evropě v průmyslu punčoch. V po-slednou letech byla společnost čtyřikrát oceněna v celostátní soutěži Gazelle, získala řadu grantů v rámci evropského programu - UNIE PRO podnikatelský program KONKURENCESCHOPNOSTI, které byly přiděleny na rozšíření a zlepšení výroby.

Od svého založení v roce 1998, vyrábí produkty, které kombinují vysokou kvalitu a přijatelné ce-ny. Plně automatizovaný, elektronicky řízený výrobní proces, profesionální tým odborníků, pro-naším konstrukèním oddìlením, inženýrů, dodavatelů a moderní, neustále modernizovaný strojový park umožňuje nabídnout zákazníkům výrobky nejvyšší kvality, které splňují jejich očekávání.

Fiore je také jedním z prvních evropských výrobců punčochového zboží, které bylo vydáno osvědčení o systému managementu jakosti ISO 9001. ISO 9001 je nejkomplexnější standardní keře-ty, produktový design, výroba, dodávka, marketing a prodej.

Dámske silonové punčochy Fiore najdete v každém dobrém obchodě na Slovensku, v Čechách a v dalších 40 zemích po celém světě

Co znamená označení DEN (Denier)? Najdete ho na každé krabičce. Je to vlastně síla použitého textilního vlákna - udává, zda jsou silonky jemné (nižší hodnoty), nebo silné, méně průhledné (vyš-ší hodnoty). Fyzikální je denier definován jako váha devíti kilometrů příze v gramech. Na-příklad běžně ženy nosí punčochové kalhoty s jemností 15 a 20 den, 40 den jsou silnější a nosí se spíše v chladnějších měsících.

Údržba a praní produktu:

Dámským silónovým punčocháčom je třeba věnovat zvláštní pozornost v rámci jejich údržby, které jsou stanoveny výrobce-mi. Jsou znázorněny grafickými symboly na etiketě nebo visačce každého výrobku.

Klíčové vlastnosti:

  • Dámské punčošky
  • Lycrové punčochy
  • Neviditelná zpevněná špice
  • Bavlněný klín (3,4,5)
  • Punčochové kalhoty jsou svůdné a elegantní
  • Dámské silonky od předního výrobce Fiore

Parametry a specifikace:

Značka: Fiore

Model: KLARA

Barva: natural

Materiál: 85% polyamid, 13% elastan, 2% bavlna

Země původu: EU


Parametry a specifikace

Více informací
Typelegantní, hladké, klasické, luxusní, společenské
Druhklasické
Farbabéžová
Materiál85 % polyamid 13 % elastan 2 % bavlna
ZnačkaFiore
Více informací
Typelegantní, hladké, klasické, luxusní, společenské
Druhklasické
Farbabéžová
Materiál85 % polyamid 13 % elastan 2 % bavlna
ZnačkaFiore
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fiore KLARA Dámské lycrové punčochy 20 DEN, Natural
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé