FIORE Dámské vzorované punčochy HAZA 40 DEN

FIORE Dámské vzorované punčochy HAZA 40 DEN

FIORE Dámské vzorované punčochy SAVINIA 40 DEN

FIORE Dámské vzorované punčochy SAVINIA 40 DEN

FIORE Dámské vzorované punčochy UVI 40 DEN


Luxusní vzorované FIORE punčochy Suvi 40 DEN pro vaše nožky! Elegantní punčochy jsou vyrobeny technologií pevné struktury, která zajišťuje pevnost, pohodlnost a pružnost. Neviditelná zpevněná špice a vložený bavlněný klín (3, 4) s plochými švy. Vhodné pro všechny příležitosti.

Svůdné a zároveň elegantní nohy díky dámským luxusním punčochám FIORE Suvi 40 DEN. Dodají vám neuvěřitelný sexappeal, nádech tajemna i dráždivosti zároveň.

Jak říká i společenský bonton, dáma by nikdy neměla být viděna na veřejnosti bez punčoch, proto zvýrazněte svou ženskost které nikdo neodolá. Luxusní punčošky prestižní značky Fiore dodají sexappeal a sebevědomí každé ženě.

Máme pro vás připraveny punčošky v nádherných barvách, vzorech, strukturách, velikostech, na každý den a každou příležitost. Zimní i letní kolekce.

V kolekci FIORE naleznete punčochy, samodržky, legíny, podkolenky i ponožky. Jsou vhodné pro všechny příležitosti, na běžné nošení, do práce, společenské události nebo pro sexy chvíle s partnerem.

Výrobce Fiore
Jedna z největších a nejdynamičtěji rozvíjejících se firem v Evropě v průmyslu punčoch. V posledních letech byla společnost čtyřikrát oceněna v celostátní soutěži Gazelle

Od svého založení v roce 1998, vyrábí produkty, které kombinují vysokou kvalitu a přijatelné ceny. Fiore je také jedním z prvních evropských výrobců punčochového zboží, které bylo vydáno osvědčení o systému managementu jakosti ISO 9001. ISO 9001 je nejkomplexnější standardní krytí, produktový design, výroba, dodávka, marketing a prodej.
Punčošky Fiore najdete v každém dobrém obchodě na Slovensku, v Čechách a v dalších 40 zemích po celém světě. Fiore myslí na všechny!

Co znamená označení DEN (Denier)? Najdete ho na každé krabičce. Je to vlastně síla použitého textilního vlákna - udává, zda jsou silonky jemné (nižší hodnoty), nebo silné, méně průhledné (vyšší hodnoty). Fyzikální je denier definován jako váha devíti kilometrů příze v gramech. Například běžně ženy nosí punčochové kalhoty s jemností 15 a 20 den, 40 den jsou silnější a nosí se spíše v chladnějších měsících.

Klíčové vlastnosti:

  •     Renomovaný výrobce Fiore
  •     Velikosti: 2 (S), 3 (M), 4 (L), 5 (XL - má vložený klín)
  •     Elegantní a zároveň sexy.
  •     Neviditelná zpevněná špice, pata bez zesílení.
  •     Šité plochým švem.
  •     Různé barevné odstíny, velikosti, vzory.
  •     Hladké nebo s nápadným vzorováním a silnější struktura úpletu.
  •     Zaručují pevnost, pohodlnost a pružnost.

Údržba a praní produktu:

Je třeba věnovat zvláštní pozornost základním podmínkám údržby, které jsou stanoveny výrobci. Jsou znázorněny grafickými symboly na etiketě nebo visačce každého výrobku.

Parametry a specifikace:

Typ: Vzorované punčochy

Výrobce: Fiore

Model: Suvi

Určeno pro: Ženy

Materiál: 86% POLYAMID, 13% ELASTAN, 1% BAVLNA

Tloušťka: 20 den

Hmotnost: 0,068 kg

Země původu: Polsko


Parametry a specifikace

Více informací
Druhtablety
Farbahnědá
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Více informací
Druhtablety
Farbahnědá
ZnačkaFiore
Země původuPolsko
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:FIORE Dámské vzorované punčochy UVI 40 DEN
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé