TFY CN-200 Pumpa na kola, nožní

Pumpa na kola, nožní TFY CN-200. Vysokokvalitní pumpa robustní konstrukce pro pneumatiky, kola na kole, vzduchové matrace, míče. Nožní pumpa, šikovný pomocník, pomocí kterého nafouknete vaše kola do pár minut. Hadice je dlouhá 60 cm. Tlakoměr pro správný tlak v kole. Řada adaptérů.
Kód: 76842

Dostupnost: Skladem

273,16 Kč
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Pumpa na kola, nožní TFY CN-200. Vysokokvalitní pumpa robustní konstrukce pro pneumatiky, kola na kole, vzduchové matrace, míče. Nožní pumpa, pomocí které nafouknete vaše pneumatiky do pár minut. Pumpa je ideální na cesty. Hadice má délku 60 cm. Také má tlakoměr pro správný tlak v pneumatice. Pumpa má praktickou pojistku, díky které je ve složeném stavu. Protiskluzová podložka na pedálu zabraňuje klouzání boty pro pohodlné používání. Balení obsahuje několik adaptérů k nafukování. Kompaktní design umožňuje snadné uložení pumpy v automobilu.

Využití: huštění pneumatik automobilů, pneumatik motocyklů, fotbalových míčů, basketbalových míčů, pneumatik vozíků, pneumatik kol, horských kol

Návod:

Pumpa na kola TFY CN-200 se využívá na huštění pneumatik automobilů, pneumatik motocyklů, fotbalových míčů, basketbalových míčů, pneumatik vozíků, pneumatik kol, horských kol. Nasadíte koncovku na hadici. Odjistíte háček díky, kterému je pumpa ve složeném stavu. Adaptér na hadici zasuňte do ventilu na kole. Umístěte ji na zem. Nohou zatlačte na pogumovanou část pumy.

Obsah balení:

1 x Pumpa na kola + adaptéry

Klíčové vlastnosti:

  • Pumpa na kola, nožní
  • Tlakoměr pro správný tlak
  • Balení obsahuje adaptéry na míče apod.
  • Nafouknete kola do pár minut
  • snadné používání
  • Ideální na cesty

Parametry a specifikace:

Výrobce: TFY

Model: CN-200

Barva: černo červená

Rozměry: 29 x 7,5 x 9 cm

Hmotnost: 0,911 kg

Další informace
Další informace
Barva Ne
Materiál kov
Země původu Čína
Recenze
Napište vlastní recenzi
Recenzujete: TFY CN-200 Pumpa na kola, nožní
Štítky produktu
Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').