Internetový obchod Jenifer.cz

Naše firma má dlouholetou tradici na trhu již od roku 2005. Firma vznikla na základě potrěb zákazníků a formovala se do současné podoby. Prvotně se zabývala prodejem a distribucí spodního prádla, punčoch, ponožek a oblečení.

Na základě požadavků klientů a pokroku doby, jsme náš sortiment rozšířili o mnoho dalších produktů, které byly a jsou na trhu žádané. Postupně jsme vytvořili nákupní galerii s nabídkou cca 18000 produktů, kterou dosud již využilo přes 60 000 spokojených zákazníků.

Jednoduchost...

Postupně se snažíme vylepšovat technologie prodeje a tak Vám umožnit co najjednodušší a nejspolehlivější servis.

V současné době máme k dispozici možnosti placení jako PayPal, Internet banking, platba kartou či dobírka.

Pro přepravu využívame nejrýchlejší a nejspolehlivější společnosti jako sú Geis, PPL a Česká pošta. Brzy také můžete využít možnosť osobního odběru, na odběrných místech kurýrní společnosti. Naším cílem je spolehlivý a rychlý servis do 24/48 hod (v případě správné volby doručení).

Naše výrobky můžete najít na různých porovnávačích cen, jako je Heureka.cz a jiné...

Pohodlí...

Chceme, abyste našli všechny naše produkty, o které máte zájem. Proto jsme naši komplexní nabídku rozdělili na více kategorii, aby byla Vaše cesta k hledanému výrobku co nejpohodlnější a nejrychlejší.Cíle...

Cílem naši firmy jsou spokojení zákazníci. Sortiment neustále rozšiřujeme o nové produkty, abyste našli čo hledáte a uspokojili potřeby sebe a své rodiny.

Trendem dnešní doby jsou nákupy online, co utiskuje malé kamenné společnosti a tak je těžké sehnat i zcela běžné produkty. Naším cílem je vyplnit tuto mezeru na trhu a poskytnout zboží každodenní potřeby, jakož i zboží pro náročnější klienty.Děkujeme...

Jsme otevřený novým návrhům a připomínkam, abychom pro Vás neustále zdokonalovali servis.

Děkujeme vám, že jste s námi.