Doprava zdarma: Při objednávce nad 1500 Kč máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Internetový obchod Jenifer.cz

Naše firma má dlouholetou tradici na trhu již od roku 2005. Firma vznikla na základě potrěb zákazníků a formovala se do současné podoby. Prvotně se zabývala prodejem a distribucí spodního prádla, punčoch, ponožek a oblečení.

Na základě požadavků klientů a pokroku doby, jsme náš sortiment rozšířili o mnoho dalších produktů, které byly a jsou na trhu žádané. Postupně jsme vytvořili nákupní galerii s nabídkou cca 18000 produktů, kterou dosud již využilo přes 60 000 spokojených zákazníků.

Jednoduchost...

Postupně se snažíme vylepšovat technologie prodeje a tak Vám umožnit co najjednodušší a nejspolehlivější servis.

V současné době máme k dispozici možnosti placení jako PayPal, Internet banking, platba kartou či dobírka.

Pro přepravu využívame nejrýchlejší a nejspolehlivější společnosti jako sú Geis, PPL a Česká pošta. Brzy také můžete využít možnosť osobního odběru, na odběrných místech kurýrní společnosti. Naším cílem je spolehlivý a rychlý servis do 24/48 hod (v případě správné volby doručení).

Naše výrobky můžete najít na různých porovnávačích cen, jako je Heureka.cz a jiné...

Pohodlí...

Chceme, abyste našli všechny naše produkty, o které máte zájem. Proto jsme naši komplexní nabídku rozdělili na více kategorii, aby byla Vaše cesta k hledanému výrobku co nejpohodlnější a nejrychlejší.Cíle...

Cílem naši firmy jsou spokojení zákazníci. Sortiment neustále rozšiřujeme o nové produkty, abyste našli čo hledáte a uspokojili potřeby sebe a své rodiny.

Trendem dnešní doby jsou nákupy online, co utiskuje malé kamenné společnosti a tak je těžké sehnat i zcela běžné produkty. Naším cílem je vyplnit tuto mezeru na trhu a poskytnout zboží každodenní potřeby, jakož i zboží pro náročnější klienty.Děkujeme...

Jsme otevřený novým návrhům a připomínkam, abychom pro Vás neustále zdokonalovali servis.

Děkujeme vám, že jste s námi.