-30%

Moller MR60103 Pumpa na kola, nožní

Pumpa na kola, nožní Moller MR60103. Vysokokvalitní pumpa robustní konstrukce pro pneumatiky, kola na kole, vzduchové matrace, míče. Nožní pumpa, šikovný pomocník, pomocí kterého nafouknete vaše kola do pár minut. Hadice je dlouhá 50 cm. Tlakoměr pro správný tlak v kole. Balení obsahuje 2 adaptéry.
Kód: 74910
EAN: 9999990005489

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 255,34 Kč

Akciová cena 178,66 Kč

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Pumpa na kola, nožní Moller MR60103. Vysokokvalitní pumpa robustní konstrukce pro pneumatiky, kola na kole, vzduchové matrace, míče. Nožní pumpa, pomocí které nafouknete vaše pneumatiky do pár minut. Pumpa je ideální na cesty. Hadice má délku 50 cm. Také má tlakoměr pro správný tlak v pneumatice. Pumpa má praktickou pojistku, díky které je ve složeném stavu. Protiskluzová podložka na pedálu zabraňuje klouzání boty pro pohodlné používání. Balení obsahuje 2 adaptéry. Kompaktní design umožňuje snadné uložení pumpy v automobilu.

Využití: huštění pneumatik automobilů, pneumatik motocyklů, fotbalových míčů, basketbalových míčů, pneumatik vozíků, pneumatik kol, horských kol

Návod:

Pumpa na kola Moller MR60103 se využívá na huštění pneumatik automobilů, pneumatik motocyklů, fotbalových míčů, basketbalových míčů, pneumatik vozíků, pneumatik kol, horských kol. Nasadíte koncovku na hadici. Odjistíte háček díky, kterému je pumpa ve složeném stavu. Adaptér na hadici zasuňte do ventilu na kole. Umístěte ji na zem. Nohou zatlačte na pogumovanou část pumy.

Obsah balení:

1 x Pumpa na kola

2 x Adaptér

Klíčové vlastnosti:

    Pumpa na kola, nožní
    Tlakoměr pro správný tlak
    Balení obsahuje 2 adaptéry
    Nafouknete kola do pár minut
    snadné používání
    Ideální na cesty

Parametry a specifikace:

Výrobce: Moller

Délka: 22 cm

Hmotnost: 0,62 kg

Barva: červená

Model: MR60103

Rozměry: 22 x 8,5 cm

Další informace
Další informace
Barva červená
Materiál kov
Krajina pôvodu Ne
Recenze
Napište vlastní recenzi
Recenzujete: Moller MR60103 Pumpa na kola, nožní
Štítky produktu
Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').